Využití Facebooku při propagaci cestovního ruchu

 

Přednáší: Eliška Vyhnánková

Je konzultantkou v oboru sociálních médií. Nabízí poradenství a odborně vedená školení týkající se využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se mimo jiné starala o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí a školila. Pravidelně přednáší, moderuje odborné konference a publikuje nejen na internetových serverech (Marketing&Media, Strategie, TyInternety, Lupa, Mediaguru a další). Rozesílá také populární emailové aktuality ze světa sociálních médií, které mají již přes 1000 odběratelů. Její semináře již navštívilo téměř 3000 spokojených účastníků.

Termín a místo konání:

úterý 12. 12. 2017
Olomouc, BEA centrum, tř. Kosmonautů 1288/1

Předpokládaný časový plán semináře:
8:30-9:00: Registrace účastníků semináře
9:00-14:00: blok přednášek a diskusí*

* Pauzy budou dělány po dohodě s lektorkou

Na semináři obdrží účastníci osvědčení o jeho absolvování.

Anotace: Založit firemní stránku na Facebooku je mnohdy to nejlehčí. Pak přichází složitější část. Jak získat první fanoušky? Jak je upoutat? Jakým způsobem s nimi komunikovat? Jak Facebook vlastně funguje? A jak přivede zákazníky? Naučíte se plně těžit z toho, jakým způsobem Facebook pracuje s firemními příspěvky, co na něj funguje a co funguje na vaše potenciální fanoušky. Ukážeme si, jak mají vypadat efektivní příspěvky, na co si dát pozor při vytváření reklam a jaké další nástroje nám Facebook nabízí.

Seminář je určen subjektům aktivním v oblasti cestovního ruchu, zejména cestovním kancelářím a cestovním agenturám, podnikatelům, úředníkům územně samosprávných celků, kteří mají na starosti problematiku cestovního ruchu, turistickým informačním centrům a dalším zájemcům o danou problematiku. Z kurzu budou těžit jak ti, kteří zatím firemní stránku nespravovali, tak ti, kteří se o práci s cílovou skupinou zákazníků chtěji dozvědět víc. Na kurz nemusíte chodit s vlastním počítačem, stačí tužka a papír na poznámky. Pokud ale chcete, přineste notebook a probereme i vaše konkrétní dotazy.

Předpokládaný obsah semináře:

1. Aktuální statistiky, jak se Facebooku daří v ČR i ve světě.

2. Firemní stránka - jak se o ni správně starat, nastavení.

3. Pravidla a omezení.

4. Komunikace: proč a jak komunikovat, čeho se vyvarovat, Facebook a zaměstnanci, krizové situace

5. Placená reklama na Facebooku - od propagace příspěvku po vlastní okruhy uživatelů a remarketing

6. Měření úspěšnosti na Facebooku

7. Váš firemní profil - konzultace a dotazy.


!!! POZOR AKCE !!!!

Tři z vylosovaných účastníků od nás obdrží láhev kvalitního moravského vína.


Cena semináře:

1.950,- Kč/osoba (včetně 21% DPH). Cena zahrnuje účast na semináři, případný studijní a pracovní materiál k semináři zpracovaný přednášejícím, zodpovězení dotazů v rámci diskusního fóra, občerstvení (domácí bagetu a malou sladkost), kávu (čaj), minerální vodu (nikoli však oběd). V případě účasti 3 a více osob z jednoho subjektu bude přiznána sleva z celkové ceny ve výši 10 %. Výsledná částka po slevě bude zaslána při potvrzení přihlášky.

Dotazy týkající se problematiky semináře je možné zasílat předem na e-mailovou adresu: campanus@campanus.com.

Spojení: Každý účastník obdrží cca 1 týden před konáním semináře plánek a popis cesty podle aktuální dopravní situace.


Online registrace